پیام ها

پیام تبریک نوروز بنیانگذار یسنا همایش

پیام تبریک نوروز بنیانگذار یسنا همایش

سید حجت هاشمی یرکی بنیانگذار، صاحب امیتاز و مدیرمسئول شرکت یسنا همایش در پیامی نوروز باستانی ۱۳۹۹ را به مخاطبین، شرکای تجاری، مشتریان، همکاران صنعت بزرگ همایش و نمایشگاهی کشور و مردم بزرگ ایران تبریک گفتند. درمتن این پیان آمده است 

به نام آنکه جان را فکرت آموخت

یا مدبر اللیل و النهار         
حول حالنا الی احسن الحال

دگر بار طبیعت با حضور بهار و نوروز رویش دوباره یافته و جانی تازه به خود گرفته و “نـو” شدن زمیـن و زمـان را مـژده می دهـد.
رخسار طبیعت و درختان و صحـراها با آمدن بهار از رخوت و کرختی بیرون آمـده و نسیم لطف و رحمت خـداوندی به آنان جانی تـازه داده وعصر بیداری و حرکت در عالم فراگیر می گردد.      
ضمن تبریک مجدد این عید به همکاران ارجمندم برای تمام مردم سرزمینم سلاکتی، عشق و تلاش را آرزومندم و امیدوارم سال جدید با انجام کار بیشتر، همدلی، همفکری و هم افزائی سالی پر خیر و بـرکت و سرشار از موفقیت بوده و خداونـد متـعال بهترین ها را برایتان مقدّر فرمایند.

در پایان امیدوارم به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا دستورالعملهای بهداشتی را رعایت نموده و با عدم  حضور در اجتماعات سلامتی را برای خود و خانواده هایمان به ارمغان آورده و ثابت کنیم که همراه با سایر مردم از این بلای بزرگ سربلند و با عافیت عبور کنیم.

سید حجت هاشمی یرکی
بنیانگذار، صاحب امیتاز و مدیرمسئول یسنا همایش